Гліфосат ВК

OLYMPUS DIGITAL CAMERAГліфосат® ВК, 48% ВР

Гербіцид системної дії, десикант

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л.
ТУ У 24.2-31052661-004:2008

Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою «Кемілайн Агро».

Препаративна форма: водний розчин.

Упаковка: 20 л

Механізм дії: діюча речовина Гліфосату ВК є інгібітором ферментативної системи, яка відповідає за синтез необхідних для життєдіяльності рослин ароматичних амінокислот.
Гліфосат ВК після його нанесення на листову поверхню проникає в активну вегетуючу рослину, в т.ч. і кореневу систему, а через 4-6 годин після внесення переноситься продуктами фотосинтезу по провідній системі до точок росту.
Візуальний ефект на більшості однорічних бур’янів виявляється  протягом 2-4 днів, багаторічних – протягом 7-10 днів, на деревинно-чагарниковій рослинності – протягом 20-30 днів. Дія препарату проявляється в поступовому  в’яненні оброблених бур’янів, супроводжуване повним побурінням наземної частини і відмиранням підземної частини рослини. Занадто холодна і дощова погода, якщо вона наступає відразу після обробки, може уповільнити видиму дію препарату. У зв’язку з відсутністю персистентності, Гліфосат ВК є ідеальним компонентом для інтегрованих програм застосування гербіцидів.

Призначення: Гліфосат ВК – високоефективний післясходовий гербіцид широкого спектру дії. Використовується для боротьби з вегетуючими однорічними і багаторічними злаковими і дводольними бур’янами в післязбиральний період на полях, призначених під посів зернових, технічних, овочево-бахчових культур, багаторічних злакових трав на зерно, а також на парах, плодових і цитрусових насадженнях і землях несільськогосподарського призначення.
Препарат  використовується також, як десикант на посівах зернових колосових за 3 тижні до збирання врожаю.

Застосування та норми:

  Культура

 Шкідливий об’єкт

Норми витрати препарату, л/га

  Строки обробітку

 Сади, виноградники

 Однорічні бур’яни

 2,0-3,0

 Обприскування вегетуючих бур’янів

 Багаторічні бур’яни

4,0-6,0

 Пшениця озима

Десикація культури та знищення бур’янів

3,0

Обприскування посівів за 2 тижні до збирання за вологості зерна не більше 30%

 Ячмінь ярий

Поля, призначені під посів зернових культур

 

Однорічні та багаторічні бур’яни

 

2,0-6,0

 

 

 

 

 

Обприскування вегетуючих бур’янів

 

 

 

 

 

Поля, призначені під посів овочевих культур

Поля, призначені під посів соняшника

Поля, призначені під картоплю

Землі несільськогосподарського користування

Норма витрати робочого розчину: 150-300 л/га.

Загальні рекомендації: враховуючи, що Гліфосат ВК є системним гербіцидом, головною умовою його ефективної дії є активний ріст бур’янів, тепла, суха погода і достатня кількість ґрунтової вологи.
Висота наземної маси бур’янів не повинна бути менше ніж 10-20 см. При цьому для багаторічних бур’янів важливою умовою є відношення їх наземної частини і кореневищ (чим коротше кореневище тим краще це співвідношення). Якщо протягом 8 годин після застосування Гліфосату ВК пройшов дощ, то обробку необхідно повторити.
Норма витрати Гліфосату ВК коливається в межах 2-6 л/га. Оптимальна доза препарату, строки внесення залежать від виду і стану культур та бур’янів, площ і посадок, ґрунтово-кліматичних умов, в яких буде використаний препарат або його суміш із іншими гербіцидами.
Гліфосат ВК вноситься, як правило, наземними тракторними обприскувачами з нормою витрати робочого розчину 150-300 л/га.
На польових культурах робочий розчин вноситься суцільною обробкою вегетуючих бур’янів в період підготовки площі під посів. В садах і виноградниках Гліфосат ВК вноситься, як правило, в кінці весни і літа стрічковим способом в ряди. В цьому випадку слід попередити попадання робочого розчину на листя плодових дерев і виноградної  лози.

Переваги:

  • Гліфосат ВК може бути використаний як в сільському господарстві, так і в промисловості для контролю небажаної бур’янистої рослинності;
  • Гліфосат ВК застосовується до посіву, під час і після посіву, але до появи сходів культурної рослини. Препарат може застосовуватись в бакових сумішах із перед сходовими гербіцидами і азотними добривами;
  • не володіючи ґрунтовою активністю, Гліфосат ВК є безпечним для наступних культур сівозміни;
  • Гліфосат ВК  знищує як вегетативну масу бур’янів, так і їх корені;
  • Гліфосат ВК захищає с/г угіддя і несільськогосподарські землі від кореневищних і коренепаросткових бур’янів на декілька років;
  • Гліфосат ВК безпечний для людини та навколишнього середовища.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>