Дурсбан Ультра

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДурсбан Ультра®, 48% КЕ

Інсектоакарицид

Діюча речовина: хлорпірифос, 480 г/л.
ТУ У 24.2-31052661-002:2008

Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою «Кемілайн Агро».

Препаративна форма: концентрат емульсії.

Упаковка: 1 л, 5 л

Механізм дії: препарат  контактно-системної дії є інгібітором синтезу холинестерази. Діє на нервову систему шкідників, викликаючи параліч, що приводить до їх загибелі. Ефективно пригнічує резистентні (стійкі) форми шкідників, що виникають в процесі інтенсивного застосування пиретроїдів, неоникотиноїдів та деяких інших інсектицидів.
Володіє потужною фумігантною активністю, що дозволяє знищувати приховано-існуючих або тих, що знаходяться в схованках шкідників, завдяки чому Дурсбан Ультра є більш ефективнішим за інші інсектициди.
Дурсбан Ультра є яскраво вираженим контактно-шлунковим інсектицидом, що забезпечує швидку стартову дію (декілька секунд або хвилин) та довготривалу післядію ( на протязі двох тижнів).
Однаково ефективно діє проти  любої стадії шкідників (імаго, личинки різного віку або яйця).

Період захисної дії: 14-21 день.

Призначення: інсектоакарицид контактно-шлункової дії для боротьби з широким спектром шкідників на плодових культурах, виноградниках, картоплі, хмелю та інших с/г культурах.

Застосування та норми:

Культура Шкідливий об’єкт Норма витрати препарату, л/га Кратність обробок
Яблуня, груша Плодожерки, листовійки, молі, кліщі, попелиці та інші 2,0 2
Персик, абрикос Несправжньощитівка та інші шкідники 2,0 1
Виноградники Гронова листовійка, кліщі, попелиці 1,0-2,0 2
Картопля Колорадський жук 1,5 2
Буряки цукрові Довгоносики, совки, щитоноски, блішки, попелиці листкові та інші 0,8-2,5 2
Хміль Павутинний кліщ, попелиці, люцерновий довгоносик 1,5-3,0  2

Норми витрати робочого розчину: для обприскування польових культур 200-300 л/га, плодових культур та виноградників 400-1500 л/га, хмелю 800-2000 л/га.

Загальні рекомендаці: рекомендується раннє ранкове чи пізнє вечірнє обприскування типовими обприскувачами при температурі не більше +20 оС. Не застосовувати менше ніж за 3 години до опадів.
Робочий розчин готується шляхом розчинення препарату у воді без механічних домішок, в кількостях, що не перевищують потреби і безпосередньо перед застосуванням. Концентрація робочого розчину 0,15-0,3%.
Дурсбан Ультра має широкий спектр застосування проти родин твердокрилих, лускокрилих, напівтвердокрилих, рівнокрилих. Сумісний з багатьма пестицидами, за винятком препаратів на основі міді. В кожному окремому випадку рекомендується проводити перевірку на сумісність.
Обприскування проводять при швидкості вітру не більше 5 м/сек, не допускаючи знесення на сусідні культури.

Переваги:

  • стійкий до змиву за рахунок інтенсивного проникнення в кутикулу листа; через 2 години після внесення опади не зменшують ефективність препарату
  • активний в широкому діапазоні температур: чудово діє як при відносно низьких температурах (в ранньо-весняний період при виході шкідників із зимової діапаузи), так і при дуже високих (пізньою весною або влітку в період їх масового розвитку), коли пиретроїди практично не працюють;
  • не фітотоксичний для всіх культур, що обробляються, в будь-якій  фазі їх розвитку;
  • сумісний з іншими пестицидами (акробат, арриво, базудин, Бі-58 новий, децис, імпакт, карате, ридоміл, фурор, фитал, фундазол та інші пестициди, які мають нейтральну або слабо кислу реакцію робочого розчину);
  • не селективний, вражає більшість видів комах та кліщів;
  • висока біологічна ефективність препарату;
  • нетоксичний для теплокровних, корисних комах;
  • розкладається у грунті та рослинах за 20-30 діб.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>