About Company

Шановні аграрії!

Україна – це країна з потужним агропромисловим потенціалом та величезними перспективами розвитку сільського господарства. Аграрний сектор є вагомою стратегічною галуззю української національної економіки. Захист рослин – це один з важливіших елементів в технології вирощування сільськогосподарських культур. 

Компанія «Кемілайн Агро» - український виробник засобів захисту рослин, яка розпочала свою роботу у 2000 році. Основний стратегічний напрямок діяльності компанії є власне виробництво високоефективних засобів захисту рослин, доступних українському сільгоспвиробнику. Ми використовуємо світовий унікальний досвід і знання в галузі хімії, біології, агрономії, створюючи інноваційні рішення для захисту рослин. 

Вже понад 18 років препарати проходять широкі випробування (біологічна, токсиколого-гігієнічна, економічна оцінка) на різних культурах в науково-дослідних установах та провідних сільськогосподарських підприємствах України з подальшою державною реєстрацією. 

Висока ефективність препаратів, пропонованих компанією «Кемілайн Агро», а також їх широкий асортимент (інсектициди, фунгіциди, протруйники, мікродобрива, гербіциди та органічні добрива), дає можливість застосувати їх як основну складову в інтегрованих системах захисту зернових, сої, ріпаку, цукрового буряку, картоплі, плодових та овочевих культур, виноградників. 

Продукція компанії «Кемілайн Агро» з кожним роком набуває все більшої популярності серед аграріїв. В 2017 році був запущений в роботу цех дрібного фасування. 

Компанія щорічно інвестує в нове обладнання, створює нові робочі місця. Наші спеціалісти постійно працюють над новими високопродуктивними розробками, вдосконалюючи існуючі продукти, створюючи більш ефективні та екологічно безпечні форми. 

Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб сільгоспвиробник використовував тільки якісні засоби захисту рослин, які допоможуть йому отримувати екологічно чисту, високоякісну, економічно вигідну продукцію.

Щиро дякуємо Вам за довіру та міцне партнерство з компанією «Кемілайн Агро» та запрошуємо до співпраці, результат якої – високі врожаї, стабільний бізнес, успіх та процвітання!

Віктор Козін

Директор, кандидат сільськогосподарських наук