competition


Розіграш «Обприскувач»
на сторінці
Кемілайн Агро у Facebook

1. Загальні положення

1.1. Організатором Конкурсу «Обприскувач» є Компанія «Кемілайн Агро» (надалі – «Організатор»), Юридична адреса: 13300, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Бородія, 49Б
В рамках Конкурсу «Обприскувач» (надалі – Акція) серед учасників спільноти https://www.facebook.com/Chemilinagro/, які взяли участь у Акції, проводиться визначення Переможця Акції. Переможець Акції визначається за допомогою сервісу random.org серед усіх учасників акції   25 серпня 2018 року. 
1.3. Акція проводиться на території України у період з
25 липня 2018 року по 25 серпня 2018 року (25.59.59 год.). 

1.4. Адміністрацією сторінки за допомогою random.org, буде визначений один переможець, що отримає обприскувач Gloria Classic 1200 12

1.5. Переможець Акції буде оголошений не пізніше 25 серпня 2018 року.

2. Вимоги до Учасників Акції.

2.1. До участі в Акції допускаються громадяни України, яким на момент початку Акції виповнилося 18 років, які зареєстровані на веб-сайті www.facebook.com, мають не менше 3 друзів, особисті фотографії, сторінка є активною та містить не лише записи з розіграшами та конкурсами та є підписниками сторінки Кемілайн Агро. Якщо учасник не відповідає цим вимогам він не буде допущений до розіграшу.

2.2. Учасниками Акції не можуть бути:

працівники компанії Кемілайн Агро;

3. Умови участі в Акції.

3.1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно:

А) Ознайомитись з Офіційними Правилами участі у Акції.

Б) Участь у Акції можуть брати користувачі, які приєдналися до сторінки USK, натиснувши кнопку Like (Нравиться)на веб-сайті https://www.facebook.com/Chemilinagro/

В) Натиснули Like під цим постом.

Г) Зробили репост цього посту на свою сторінку.

4. Визначення Переможця Акції.

4.1. Визначення Переможця відбувається 25 серпня 2018 року.

4.2. Переможець Акції фіксується компанією Кемілайн Агро  і відображається у Протоколі результатів Акції, опублікованому на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/Chemilinagro/ не пізніше 25 серпня 2018 року.

4.3. Переможцем Акції визнається 1 особа.

4.4. Результати Акції, зафіксовані Організатором у Протоколі, є остаточними і не можуть бути змінені, оскарженню та перегляду не підлягають.

5. Отримання призу за підсумками Акції.

5.1. Приз буде вручений Переможцю за результатами проведення Акції протягом 30 (тридцяти) календарних днів з того моменту як переможець надав свої контактні дані.

5.2. Для отримання Призу, Переможець Конкурсу протягом 10 календарних днів з моменту оголошення Переможців повинен зв’язатися в Компанію у приватних повідомленнях на сторінці https://www.facebook.com/Chemilinagro/. Також переможець повинен надати Організатору таку інформацію: прізвище, ім'я, по-батькові, номер мобільного телефону.

5.3. Учасники/Переможці несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

5.4. У випадку неможливості Переможцем отримати Приз у місті за адресою, такому Переможцю його надсилають поштою. Витрати на пересилання Призу несе Переможець.

6. Загальні умови Акції.

6.1. Приз Переможцю Конкурсу в грошовому еквіваленті не видається.

6.2. Організатор не несе відповідальності за:

- невиконання (несвоєчасне виконання)Учасниками/Переможцями Акції обов'язків,передбачених у цих Офіційних Правилах Акції;

6.2. Беручи участь у Акції, Учасник/Переможець Акції, зокрема, підтверджує свою згоду з наступним:

- Організатор має право змінити Офіційні Правила Конкурсу. Про зміну умов Акції має бути оголошено в тому ж порядку, в якому було оголошено про Конкурс.

- інформація про факт перемоги, а також прізвище, ім'я, по-батькові Учасника/Переможця Акції будуть опубліковані на https://www.facebook.com/Chemilinagro/

6.4. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Акції, окрім випадків, передбачених цими Офіційними Правилами Акції.