Брунька®, РР

Інсектоакарицид + фунгіцид

Діючі речовини: фосфориста кислота, 530 г/л + фосфіт алюмінію, 240 г/л + імідаклоприд, 125 г/л + лямбда-цигалотрин, 10 г/л.

ТУ У 20.2-31052661-008:2012

Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою «Кемілайн Агро».

Не має аналогів, замінник ДНОКу.

Препаративна форма: об’єднана упаковка рідина/рідина.

Механізм дії: механізм дії препарату багатофункціональний, направлений на ефективне знищення шкідливих організмів.

Безпосередньо на фітопатогенів діє фосфориста кислота (Н3РО3), яка попадає на рослину при нанесенні препарату, а також генерується в рослині з фосфіту алюмінію шляхом гідролізу (подвійна дія на шкідливий об`єкт). Фосфіт алюмінію – неорганічна сполука (сіль фосфористої кислоти). Саме фосфіт алюмінію має оптимальну швидкість гідролізу, внаслідок якого утворюється фосфориста кислота, і, саме тому, фунгіцидні властивості Бруньки проявляються найкращим чином.

Наявність імідаклоприду дає змогу ефективно захистити рослину від зимуючих стадій шкідників. Імідаклоприд блокує передачу нервового імпульсу комах на рівні рецептору постсинаптичної мембрани. Віна має здатність досить вільно рухатись рослиною, що дозволяє захистити і необроблені частини рослини. Також імідаклоприд володіє вираженим антистресовим ефектом.

Лямбда-цигалотрин – унікальна діюча речовина контактного механізму дії, яка швидко проникає в шкідника скрізь кутикулу, тим самим стимулює надходження нервових імпульсів по каналах натрію в нервових тканинах шкідника. Це призводить до надмірної стимуляції нервової системи та швидкої втрати контролю над м’язевою діяльністю. Саме лямбда-цигалотрин має більш високу активність та знищує широкий спектр шкідників у порівнянні з іншими піретроїдами.

За рахунок того, що фосфориста кислота здатна швидко та глибоко проникати в тканини рослини, набагато полегшується внесення імідаклоприду та лямбда-цигалотрину до камбію рослини, в якому процеси життєдіяльності та сокоруху розпочинаються за температури +5-8 оС. Таким чином відбувається системне розповсюдження діючих речовин по камбію рослини, що забезпечує захист від пошкоджень на тривалий час.

Безпосередня дія на яйцекладки та фітофаги, які вийшли з перезимівлі.

Таким чином, вдале поєднання діючих речовин забезпечує надійний захист рослини. Володіє акарицидною дією.

Призначення: Брунька – універсальний препарат для обробки плодових і декоративних дерев, ягідних кущів та виноградників на початку розпускання бруньок до формування суцвіть проти зимуючих стадій збудників хвороб та шкідників, а також восени - до опадання листя. 

Застосування та норми:

Культура Шкідливий об’єкт Норми витрати препарату, л/га Макс. кратність обробок Спосіб, час обробок, обмеження
Яблуня, груша Зимуючі стадії щитівок, несправжньощитівок, сірий бруньковий довгоносик, кліщі, попелиці, п’ядуни, листовійки, молі, листоблішки (в тому числі грушева медяниця); парша, моніліоз, різні види плямистостей 2,0 2 Обприскування дерев від розпускання бруньок до формування суцвіть, а також восени - до опадання листя
Персик, абрикос, слива, вишня, черешня Зимуючі стадії щитівок, несправжньощитівок, кліщі, попелиці, п’ядуни, листовійки, молі, листоблішки; клястероспоріоз, кучавість листя, коккомікоз, моніліоз, різні види плямистостей 2,0 2 Обприскування дерев від розпускання бруньок до формування суцвіть, а також восени - до опадання листя
Виноградники Зимуючі стадії кліщів, червиць; антракноз, мілдью, оїдіум, плямистий некроз 2,0 2 Обприскування кущів від розпускання бруньок до формування суцвіть, а також восени - до опадання листя

Норма витрати робочого розчину: 400-1000 л/га.

Загальні рекомендації: обприскування рослин проводиться 1-2 рази на рік, весною – до розпускання бруньок, восени – після опадання листя. Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням.

Переваги:

  • широкий спектр інсектоакарицидної та фунгіцидної дії;
  • тривала захисна дія препарату;
  • можна застосовувати на присадибних ділянках;
  • зручність у використанні.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Brunka 1l

  • ₴0.00грн

  • Ex Tax: ₴0.00грн